یکی از اهداف اصلی اپلیکیشن ، ساده سازی ثبت درخواست خدمات ۲۲ گانه است. همواره مشکلات زیادی در ثبت درخواست ها وجود داشت که زمان و انرژی زیادی از پرسنل شرکت آب و فاضلاب و همچنین کاربران می گرفت.

ثبت حجم زیادی از اطلاعات
تهیه تصاویر اسناد
ادغام تصاویر اسنادی که شامل چند صفحه بودند
حجم و فرمت تصاویر اسناد ارسالی
نداشتن اطلاعاتی همچون کد پستی ، قطر انشعاب ، شماره کنتور و …

۲۲ خدمت شرکت آب و فاضلاب

ارائه ۲۲ خدمت شرکت آب و فاضلاب بر روی تلفن همراه (Android / iOS)

 

یکی از اهداف اصلی اپلیکیشن ، ساده سازی ثبت درخواست خدمات ۲۲ گانه است. همواره مشکلات زیادی در ثبت درخواست ها وجود داشت که زمان و انرژی زیادی از پرسنل شرکت آب و فاضلاب و همچنین کاربران  می گرفت.

 1. ثبت حجم زیادی از اطلاعات
 2. تهیه تصاویر اسناد
 3. ادغام تصاویر اسنادی که شامل چند صفحه بودند
 4. حجم و فرمت تصاویر اسناد ارسالی
 5. نداشتن اطلاعاتی همچون کد پستی ، قطر انشعاب ، شماره کنتور و …

اپلیکیشن برای ثبت اطلاعات هر درخواست ، پیشنهاداتی را  به کاربران ارائه می دهد تا پر کردن فرم درخواست را ساده سازد. مواردی همچون:

 1. آدرس ثبت شده برای انشعاب
 2. شهر ثبت شده برای انشعاب
 3. کد پستی ثبت شده برای انشعاب
 4. نام و نام  خانوادگی ثبت شده برای انشعاب
 5. قطر انشعاب
 6. شماره کنتور
 7. ظرفیت انشعاب
 8. شماره تلفن همراه ثبت شده در اپلیکیشن

 

 

یکی دیگر از امکانات اپلیکیشن ، ثبت تصویر اسناد و مدارک مورد نیاز هر درخواست می باشد. همچنین نیاز ادغام تصاویر اسناد نیز در اپلیکیشن درنظر گرفته شده است و کاربران می توانند از تمامی صفحات یک سند تصویر تهیه کنند.

حجم و فرمت تصاویر نیز به صورت خودکار تعیین می گردد و کاربران دغدغه ای برای حجم و فرمت تصاویر نخواهند داشت.

همچنین راهنمایی کامل از تمامی خدمات در اپلیکیشن در نظر گرفته شده است تا کاربرانی که با خدمات آشنایی ندارند بتوانند با مطالعه آن با جزئیات هر خدمت آشنا شوند. این راهنما شامل:

 1. شرح خدمت
 2. مدارک مورد نیاز
 3. مدت زمان ارائه خدمت
 4. مسئول اصلی ارائه خدمت
 5. مراحل ارائه خدمت (گردش کار)
   

 

حذف قبوض کاغذی

دریافت و پرداخت الکترونیکی قبوض مصرفی

 

یکی از اهداف اصلی اپلیکیشن حذف قبوض کاغذی است. قبوض کاغذی علاوه بر هزینه ، زمان و انرژی زیادی را از کارکنان گرفته و همچنین احتمال آن نیز می رود که این قبوض به کاربران نرسد.

کاربران تنها با یک بار ثبت شماره پرونده ، دیگر نیاز به قبض کاغذی ندارند و می توانند با ورود به اپلیکیشن آخرین بدهی خود را مشاهده و به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند.

نمودار مصرفی

نمودار مصرفی دو سال اخیر

نمودار های مصرفی دیده کاملی از میزان مصرف دوره های مختلف در اختیار کاربران قرار می دهند و کاربران با مقایسه میزان مصرف  دوره های مختلف خود در دو سال اخیر می توانند:

 1. پیش بینی میزان مصرف دوره های آینده با مقایسه همان دوره در سال گذشته
 2. مقایسه میزان مصرف یک دوره ، نسبت به سال گذشته
 3. برنامه ریزی برای کاهش مصرف دوره فعلی با میزان مصرف دوره فعلی
 4. دید کلی نسبت به میزان مصرف

 پرداخت کارمزد خدمات

دریافت قبوض خدماتی و پرداخت الکترونیکی آن

کاربران می توانند کارمزد خدمات را نیز در بستر اپلیکیشن پرداخت نمایند. هر کاربر می توانند تمامی تراکنش های ثبت شده در اپلیکیشن را مشاهده و در صورت صدور قبض کارمزد آن خدمات آن را بدون داشتن هیچ گونه کد رهگیری پرداخت نمایید. همچنین اگر خدماتی را خارج از بستر اپلیکیشن ثبت کرده باشد می تواند با کد رهگیری آن درخواست ، قبض صادره را استعلام و در صورت تمایل پرداخت نمایید.

یکی از مهمترین ویژگی های این خدمت ثبت و نگهداری تمامی جزئیات تراکنش کاربران است. از این رو دیگر کاربران نیاز ندارند کد رهگیری پرداخت خود را نگه داری نمایند. آن ها می توانند با مراجعه به گزارشات مالی تمامی جزئیات پرداخت خود مانند کد رهگیری ، زمان دقیق پرداخت را مشاهده و در صورت نیاز با استفاده از این اطلاعات آن را پیگیری نمایند. همچنین امکان اشتراک تراکنش نیز در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند به سادگی تمامی اطلاعات تراکنش خود را در بستر تمامی شبکه های اجتماعی ارسال نمایند.

پرداخت قبوض علی الحساب

دریافت قبوض علی الحساب و پرداخت الکترونیکی آن

 

کاربران می توانند پس از تقسیط قبض خود نیز تمامی قبوض تقسیط شده را مشاهده و آن ها را به صورت جداگانه پرداخت نمایند. همچنین برای جلوگیری از خطا کاربران در پرداخت جا به جای قبوض ، اپلیکیشن قبوض را بر اساس تاریخ سررسید مرتب می کند و نمایش می دهد.

تمامی خدمات پس از پرداخت مانند: لیست تراکنش ها ، ثبت کدرهگیری و … نیز برای این خدمت آماده شده است.

همچنین اپلیکیشن از پرداخت چند باره یک قبض جلوگیری می کند و اگر از هر حسابی در اپلیکیشن قبضی با شناسه قبض و شناسه پرداخت ، پرداخت گردد دیگر اجازه پرداخت این قبض داده نمی شود

روند کاری درخواست

ثبت و ارسال روند کاری درخواست های ثبت شده کاربران

 

        کاربران می توانند هر لحظه روند کاری درخواست خود را مشاهده کنند و از جزئیات درخواست خود مطلع شوند و از پیشرفت درخواست خود اطمینان حاصل کنند. هر مرحله از روند کاری شامل اطلاعات تکمیلی همچون تاریخ ارجاع و تاریخ SMS نیز می باشد.

 ثبت چندین انشعاب

قابلیت ثبت و مدیریت چندین انشعاب
ثبت چندین انشعاب یکی دیگر از امکانات اصلی اپلیکیشن است که به کاربران این امکان را می دهد که از خدمات اپلیکیشن برای چندین انشعاب به صورت همزمان بهرمند شوند. امکان انتخاب نام مستعار برای هر انشعاب نیز در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند تمامی انشعاب های ثبت شده خود را مدیریت کنند.

گزارش تراکنش های مالی

گزارش کامل از پرداخت های صورت گرفته

 

کاربران می توانند تمامی تراکنش های انجام شده خود را با جزئیات کامل مشاهده کنند. از جمله:

 1. تاریخ و زمان دقیق تراکنش
 2. شناسه قبض
 3. شناسه پرداخت
 4. کد رهگیری
 5. کارت
 6. مبلغ

یکی دیگر از امکانات این خدمت ؛ اشتراک گذاری تراکنش ها است. هر کاربر می تواند هر یک از تراکنش های انجام شده خود را با جزئیات کامل در بستر تمامی شبکه های اجتماعی و یا حتی در بستر پست الکترونیک به اشتراک بگذارد. همچنین برای پیگیری پرداخت صورت گرفته همواره کد رهگیری بر روی تلفن همراه هر کاربر موجود است و می تواند با تاریخ و زمان دقیق هر تراکنش آن را پیگیری نمایید.

ارتباط با کاربران

ارسال پیام برای کاربران

ارتباط مستقیم با کاربران ، برای شرکت های خدماتی از جمله شرکت آب و فاضلاب همواره دارای مزایای زیاده بوده است همچون:

 1. اعلام صدور قبض جدید
 2. اعلام قطعی انشعاب به علت بدهی
 3. اعلام قطعی موقت به علت تعمیرات
 4. اعلام بهبود آبرسانی در مناطق مختلف شهر
 5. اخبار مهم شرکت و امکان آدرس دهی به وب سایت منبع خبر

 

سامانه تولید لینک پرداخت قبض

همچنین در کنار اپلیکیشن خدمات ؛ سامانه تولید لینک پرداخت طراحی شد که در زمان صدور قبض دوره ، لینک پرداخت به همراه اطلاعات قبض دوره برای مشترک پیامک می شود.

مشترک می تواند با ورود به لینک ارسالی ، اطلاعات صورت حساب قبض خود را به صورت کامل مشاهده و در صورت تمایل برای پرداخت آنلاین اقدام کند. همچنین امکان چاپ اطلاعات در فرمت استاندارد قبض آب در این سامانه فراهم شده است.

 

 • تصاویر
 • ویدئو
 • فکس

  011-32313555
 • مشاوره فروش

  011-32310715
 • پشتیبانی تلفنی

  011-32326849
 • پشتیبانی آنلاین

  info@asredade.com